www.gamexoyun.com sizlere ucuz oyun imkanı sağlar. GTA 5, Battlefield 1, Fifa 18, Minecarft gibi bir çok oyuna çok daha ucuza sahip olabilirsiniz.

Point Blank

Point BlankDünyada 60 milyondan fazla kullanıcısı olan Point Blank Tamamen türkçe ve ücretsiz bir Fps oyunudur.  Point blank tamamıyla türkçedir yani radyo mesajlarından menülere ve seslendirmesine kadar herşeyiyle türkçedir buda oyunu daha iyi anlamamıza olanak sağlamaktadır. Bu oyun okadar tutlmaktadır ki çeşitli turnuvalar düzenlenmekte ve belli miktarda ödül bile verilmektedir hatta geçtiğimiz yıl endonezyada türkiyeninde katıldığı bir turnuva düzenlendi ve 30.000$ lık bir ödül verildi türkiye kazanamadı ama yinede iyi bir derece aldılar.

Nasıl Oynanır. ve Rütbe sistemi nedir

Oyuna Kayıt Olarak ve Oyunu indirerek başlarsınız oyunu indirip kurduktan sonra kayıt olmuş olduğunuz id ile giriş yaparsınız. Oyun Counter Strike Oynayanların zorlanmayacağı türden bir oyundur.Belli başlı Modlar vardır bu modları harita olarak değerlendirebiliriz bu modları seçerek diğer oyuncuların bulunduğu alana gideriz ve grup savaşına dahil oluruz. Oyuna Askeri Öğrenci Rütbesiyle başlarsınız ve Genel kurmay başkanlığına kadar yükselme olanağınız vardır oyunun en çok sevilme nedenlerinden de bir tanesidir rütbe sistemi.