www.gamexoyun.com sizlere ucuz oyun imkanı sağlar. GTA 5, Battlefield 1, Fifa 18, Minecarft gibi bir çok oyuna çok daha ucuza sahip olabilirsiniz.

Black Desert Online

Black Desert OnlineBlack Desert Online, standart bir MMORPG türünden biraz daha uzak bir yapım. Nesinin farklı olduğunu soracak olursanız, sandbox adı verilen oyun türüne ait unsurları da içeriğinde bulunduruyor olması. Tamamen oyuncunun seçimlerine bağlı olarak yaratılan bir karakter ile, koskoca bir evreni keşfedebiliyoruz oyun içerisinde. Dövüş sistemi açısından, hızlı bir yapıya sahip olduğunu en baştan belirtmekte fayda var. Yine, dövüş sistemi içerisinde, düşmana çok daha sağlam hasarlar verebileceğiniz yetenek kombinasyonları da mevcut. Ayrıca, binek üzerinde de savaşabiliyorsunuz, fakat bineklerinize bakmanız gerektiğini, onlarla ilgilenmeniz gerektiğini de aklınızda bulundurmalısınız.

Atmosfer açısından bayağı bir canlı yapıya sahip olan Black Desert Online, içerisinde barındırdığı hava durumu ve iklim özellikleri ile, oyuncular üzerinde farklı farklı etkiler bırakarak, oynanış açısından renklilik sunuyor. Gece gündüz döngüsüne sahip olan oyundaki karakterler, saate göre değişiklik gösteren tepkiler verebiliyor, hatta bu durum bazen, birtakım etkinlikleri de tetikleyebiliyor.

Bizleri, çadırlardan saraylara kadar çeşit çeşit evlerle karşılıyor Black Desert Online ve işin en güzel yanı da, bu evlerde yaşayabiliyor, evleri isteğimize bağlı olarak dekore edebiliyoruz. Sadece bu kadarla da kalmıyor, oyun içi karakterleri işe alabiliyor, onlara evimizi temiz tutturabiliyor ya da marketten alışveriş yaptırabiliyoruz. Yani, şöyle toparlayacak olursak, oyunda kendi evinizi, kendi isteğinize göre yönetiyorsunuz tamamen. Sizin eviniz, sizin kurallarınız.

Bineklerinizle savaşabildiğinizden, daha önceden bahsetmiştik zaten. Gözünüze kestirdiğiniz atları ve filleri yakalayabilir, onları bineğiniz haline getirebilirsiniz. İşin daha da güzel kısmı, eğer kullandığınız atın istatistikleri hoşunuza gitmediyse veya geliştirmek istiyorsanız, atlarınızdan yeni bir nesil at daha olması için, atınızın üremesini sağlayabilirsiniz. Bu sayede, doğacak olan atınızın istatistikleri daha iyi olabilir.

Black Desert Online‘a, şöyle dışarıdan bir göz gezdirdiğimizde, daha önce karşılaşmamış olduğumuz yüksek görünü kalitesi ile karşılaşıyoruz. Dövüş sistemiaçısından, bizleri gerçekçilik konusunda fazlasıyla tatmin edici bir yapıya da sahip olduğunu görebiliyoruz. Kuşatmaların ve savaşların epik büyüklükte olmasıdurumunu da göz önünde bulundurunca, zafere koşmak için sabırsızlanıyoruz açıkçası. Bir de üstüne ticaret sisteminin gerçek dünyada olduğu kadar detaylı oluşuher karakterin benzersiz oluşu ve oyunun bilgiye dayanıyor olması eklenince, yemeyip yanında yatası geliyor insanın.