www.gamexoyun.com sizlere ucuz oyun imkanı sağlar. GTA 5, Battlefield 1, Fifa 18, Minecarft gibi bir çok oyuna çok daha ucuza sahip olabilirsiniz.

Silkroad Online

Silkroad OnlineSon zamanlarda etrafımdaki herkes silkroad ile yatıp kalkıyorlar. Son olarak ev arkadaşlarımdan biri de silkroad oyununa başlayınca bir şyler yazmak şart oldu artık. Ama ne yazacağımı bilmiyorum. Şimdi silk = İpek Road = yol Olunca Silkroad=İpek yolu oluyor. 
Ufak bir araştırma ile hemen ne olduğunu bulduk …
Silkroad nedir ? 
SilkRoad Online, çoğumuz tarafından bilinen Knight Online, LineAge ve Cabal Online türü bir online oyundur.
SilkRoad Online, zamanında kullanılan İpek Yolu Ticareti üzerine kurulmuştur. Oyuncular, oyun içerisinde belli bir Level seviyesine gelerek (20 Level) Trader (Kervancı), Hunter (Guard) veya Thief (Hırsız) meslekleri üzerine kendilerini geliştirmeye çalışmaktadırlar.
Tabii ki Silkroad Online için bu sayılan meslekler üzerinde başarılı olmak sanıldığı kadar kolay değil doğal olarak. Bu meslekler üzerinde başarılı olabilmek için SilkRoad Online’a başlanıldığı andan itibaren harita üzerinde çeşitli fantastik yaratıklarla uğraşıp, birçok Quest (Görev) tamamlayarak uygun bir şekilde karakterinizin Skill ve Stat puanlarını toplayıp, karakterinizi gerektiği şekilde geliştirmek zorundasınız.
SilkRoad Online içerisinde şu anda sadece Chinese (Çinli) ve European (Avrupalı) karakterler mevcuttur. Sonuç olarak SilkRoad oyun alanı İpek Yolu üzerindeki Çin ve İstanbul arasında geçmekte 
SilkRoad Online şimdiye kadar bu tür oyunlar arasında oynadığım en başarılı yapıt bana göre ve beta sürümü bitmesine ve gerçek sürüme geçilmesine rağmen hala oyunda güzel değişimler yapılması yönünde hızla ilerliyorlar.