JOYPARA NEDİR?
JoyPara, Joygame oyunlarında kullanılan ve nakit ile satılan malzemeleri almanız için genel bir yoldur. Bilindiği üzere oyunların hepsi tek bir Joygame hesabıyla entegre şekilde çalışmaktadır. Bu nedenle her oyun için farklı farklı para yüklemektense sadece JOYPARA yükleyerek tüm oyunlarda nakit avantajı kazanabilirsiniz.

Aldığınız Joypara yani JP'lerinizi oynadığınız ya da dilediğiniz Joygame oyunlarından birini seçerek "Oyun İçi Nakit"e çevirebilirsiniz. Şu anda JP ile nakit alabileceğiniz oyunlarımız;

Wolfteam - (Wolfteam Nakit) 
Rakion - (Rakion Nakit) 
Kehanet - (Kehanet Nakit) 
Cengiz Han 2 - (Bakır Han Parası) 
ZombiRock - (ZombiRock Nakit) 
MStar - (MStar Nakit)
S2 - (S2 Nakit)

ÖDEME SEÇENEKLERİ 

E-Pin: Türkiye'nin en büyük E-Pin satıcısı GameSultan firması tarafından en güvenli şekilde JoyPara'nızı alabilirsiniz. GameSultan size, en güvenli şekilde en hızlı ve en kolay ödeme yollarını sunacaktır. 

Mobil Ödeme: En kaliteli mobil ödeme markalarından biri olan PaytoGo ile rahatlıkla JoyPara satın alabilirsiniz.(5685) Ayrıca Türkiye'nin en büyük E-Pin satıcısı Gamesultan firması tarafından en güvenli şekilde Mobil Ödeme ile E-pin satın alabilirsiniz. 

Kredi Kartı: Artık Kredi kartınız ile Joypara yüklemek çok ama çok kolay. Ödeme metodlarından Kredi Kartı'nı seçen üyelerimiz artık kredi kartı ile kolayca Joygame üzerinden ödeme yapıp Joypara yükleyebilecekler.

Sponsorpay: Ücretsiz JP kazanmanın en kolay yolu. Sistemde yer alan tekliflerden; üye olma, anket doldurma, ürün satın alma gibi firma işlemlerini tamamladıktan sonra işlem karşılığı belirlenen Joypara, hesabınıza yüklenmektedir.

Matomy: Ücretsiz JP kazanmanın en kolay yolu. Sistemde yer alan tekliflerden; üye olma, anket doldurma, ürün satın alma gibi firma işlemlerini tamamladıktan sonra işlem karşılığı belirlenen Joypara, hesabınıza yüklenmektedir.

Click&Buy : Kredi/Banka kartı, çevrimiçi banka transferi, nakit ödeme ve nakit fonu en kolay ve güvenli ödeme şekilleridir. ClickandBuy, internetten risksiz alışveriş yapma şansı tanıyan ve favori ödeme metodunuzla uygun ödeme yapabilen çevrimiçi bir cüzdandır.Geniş ödeme seçeneklerinden, kredi/banka kartı, direkt nakit, çevrimiçi transfer ve nakit ödemeyi seçebilirsiniz. Eğer ClickandBuy hesabınız yoksa satın alımınızın bir parçası olarak kaydolabilirsiniz.