www.gamexoyun.com sizlere ucuz oyun imkanı sağlar. GTA 5, Battlefield 1, Fifa 18, Minecarft gibi bir çok oyuna çok daha ucuza sahip olabilirsiniz.

CrossFire

CrossFireÇıktığı ilk günden bu yana gerek kendine özgü oyun modları, gerekse oynanabilirliği arttıran yapısıyla birçok oyun severi kendine hayran bırakmayı başaran Cross Fire, kaosa sürüklenen dünyada iki karşıt görüşü savunan Global Risk ve Black List askeri birliklerinin birbirleriyle girdiği kıyasıya mücadeleyi konu alıyor.

Ücretsiz oynanabilen MMOFPS oyunu olan Cross Fire’ın henüz Türkçe versiyonu mevcut olmamasına rağmen küçümsenmeyecek Türk oyuncu kitlesine sahip. Oyunun en cezbedici özelliklerin biri düşük boyutluclienti ve sistem dostu olması. Grafik kalitesi yüksek olmayan Cross Fire bu sayede düşük grafik kartına ve sistem özelliklerine sahip bilgisayarlarda bile sorunsuz oynanabiliyor.

Cross Fire‘ı diğer MMOFPS‘lerden farklı kılan ve daha keyifli hale getiren bir diğer özelliği ise birbirinden güzel oyun modları. Bunları özetleyecek olursak;

- Escape Mode: Takımlardan birisi kaçış (ışınlanma) noktasına ulaşmaya çalışırken diğeri engel olmaya çalışır. Oyun başında belirlenen flag sayısına ulaşıldığında round tamamlanır ve takımlar yer değiştirir.

- Ghost Mode: Cross Fire‘ın keyifli ve kendine özgü modlarından biri olan Ghost Mode’da Black List (BL) takımı görünmez olur. Sadece bıçak kullanabilen Black List takımı, tüm ekipmanlarını kullanabilen Global Risk takımının tamamını yok ederek veya bomba kurarak round kazanmaya çalışır.

- Hero Mode: Mutantlara karşı mücadele edilen bu modda, insanları kendileri gibi mutanta dönüştürmeye çalışan rakiplerin yok edilmesi gerekir.

- Team Death Match Mode: Karşılıklı iki takımın savaşıdır ve takımlardan biri tamamen yok edildikten sonra round kazanılır.

- Search and Destroy Mode: Black List takımı bombayı kurup karşı takım yok etmeye çalışırken Global Risk takımı da bombayı etkisiz hale getirip maçı kazanmaya çalışır.

- Free For All Mode: Herkesin tek olduğu Free For All modunda belirlenen öldürme (kill) sayısına ilk ulaşan oyuncu oyunu kazanır.

- Zombi Mode (Yeni): Yeni gelen bu modda zombilere, mutantlara ve yaratıklara karşı savaşılır.