www.gamexoyun.com sizlere ucuz oyun imkanı sağlar. GTA 5, Battlefield 1, Fifa 18, Minecarft gibi bir çok oyuna çok daha ucuza sahip olabilirsiniz.

CS:GO

CS:GO


CS:GO ücretsiz versiyonu yayınlandı! Özellikle Battle Royale oyunlarının artması ve oyuncuların ilgisini çekmesiyle birlikte kitlesinde büyük düşüş yaşayan CS:GO en nihayetinde bedava bir sürüm aldı. Free Edition olarak lanse edilen sürümü ücretsiz indirip para vermeden oynayabilirsiniz.

Şu anda Steam'de indirilebilir olan CS:GO Free Edition için hiçbir ücret talep edilmezken oyunun botlara karşı oynandığını belirtmek gerekiyor. Orijinal CS:GO'yu satın almadan önce denemek veya kendinizi geliştirmek için mantıklı bir seçenek olan ücretsiz sürüm için 16GB'lık depolamaya sahip olmanız gerekiyor.

Normal CS:GO ile hiçbir farkı olmayan Free Edition'da yer alan GOTV aracılığıyla e-spor maçlarını takip edebilir ve kişisel ayarlamalarda bulunabilirsiniz. Oyundaki tüm haritaları ve silah türlerini barındıran ücretsiz sürümün 5 Eylül'de düzenlenecek olan FACEIT London Major turnuvası öncesinde oyunculara sunulması da dikkatlerden kaçmadı.

Bu yılki e-spor turnuvasını Londra'da yapacak olan CS:GO alıştırmaları için Free Edition'un güzel bir alternatif olduğunu söyleyebiliriz. Her zorluğa uygun yapay zekaya sahip olan ücretsiz sürümü Mac, Windows ve Linux platformuna indirebileceğinizi belirtmek gerekiyor. CS:GO'nun ücretsiz sürümünü oynamak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.