www.gamexoyun.com sizlere ucuz oyun imkanı sağlar. GTA 5, Battlefield 1, Fifa 18, Minecarft gibi bir çok oyuna çok daha ucuza sahip olabilirsiniz.

First Blood

First Blood


Oasis Game tarafından Türkçe dil desteğiyle yayımlanan First Blood Er Meydanı (ilk kan), yükleme ve kurulum yapmadan tarayıcınız üzerinden oynayabileceğiniz bir MMOFPS oyunudur. Kolay anlaşılır arayüzü, 3 boyutlu grafikleri ve zengin içeriğiyle dikkat çeken First Blood Er Meydanı, düşük sistem gereksinimleri sayesinde her yerde her bilgisayardan rahatlıkla oynayabileceğiniz bir oyun.

Depo, çöl, tren istasyon, buzul, nükleer üs gibi çeşitli ortamların işlendiği farklı büyüklükteki haritalarıyla her zevke hitap eden oyunda, takım çatışması, bireysel çatışma, bomba kurma, mutasyon, boss savaşı gibi farklı kurguda bir çok oyun modu da bulunuyor. Özel karakterleri, zengin silah ve mühimmat seçenekleriyle de dikkat çeken First Blood‘da rütbe sistemi sayesinde kazanılan maç, ölme ve öldürme sayısı gibi değerlere göre yüksek rütbelere ulaşarak yeteneklerinizi arttırabiliyorsunuz.

Makinalı tüfek, tabanca, keskin nişancı tüfeği ve yakın mesafe silahıyla birlikte sis, flaş ve tahrip gücü yüksek bomba çeşitlerinin de bulunduğu oyunda, çatışma esnasında üzerinizde aynı anda bomba, bıçak, tabanca ve ağır silah bulundurabiliyorsunuz. 

Ayrıca gelişmiş karakter ayarlarında bulunan slot seçenekleri sayesinde, farklı mod ve haritalar için 4 ayrı silah seti oluşturabilir ve First Blood Er Meydanı oynarken bu setler arasında geçiş yapabilirsiniz.