www.gamexoyun.com sizlere ucuz oyun imkanı sağlar. GTA 5, Battlefield 1, Fifa 18, Minecarft gibi bir çok oyuna çok daha ucuza sahip olabilirsiniz.

S.S.S

 1. Size güvenebilir miyim?
  Sitemizin misyonu ve önceliği tamamen müşteri memnuniyeti odaklıdır.Hiç bir sorun yaşamamanız için gerekli bütün önlemler alınmıştır.Ürünler altındaki yorumlar ve sitemiz üzerinden yapılan yüzlerce sorunsuz alışverişimiz referansımızdır. Dileğen müşterilerimiz Gamexoyun - Tema Destek hattından bizlere ulaşabilir. 

 2. Hesaplar neden bu kadar ucuz?
  Oyunlar ‘’Account’’ olarak satıldığı için fiyatları uygundur.

 3. Hesapların Gizli sorusu ve mail adresleri değiştirilebiliniyor mu?
  Evet, fakat bütün oyunlar için geçerli değil.Örnek vermek gerekirse ‘‘Battlafield 1’’ Accountlarının bütün bilgileri değiştirilebiliniyor. Fakat ‘’Far Cry Primal’’ adlı oyunun bilgileri sabit. Sabit bilgileri değişmeyen hesaplara, oyunları temin ettiğimiz firma ömür boyu, sıkıntı yaşanması durumunda ücretsiz farklı bir Kullanıcı adı ve Şifre paylaşımında bulunma sözü veriyor, sıkıntı yaşanması durumunda ‘’Canlı Destek’ten hemen yardım alabilir ve yeni accountunuzu isteye bilirsiniz.

 4. Ömür boyu garanti nedir ?
  Oyunları temin etmiş olduğumuz firmanın bize vermiş olduğu garantidir. Örnek vermek gerekirse; Kullanıcı adı ve Şifresi değişmeyen bir oyun satın aldınız, ve oyuna satın aldıktan 3 ay sonra giriş yapamadınız. Hemen ‘’Canlı Destek’’ ekibimize ulaşıp sorununuzu dile getirmeniz yeterli olucaktır. Gamexoyun - Tema® Ekibi oyunu temin ettiği firmaya sorunu bildirir, karşılığında farklı bir Kullanıcı adı ve Şifre alır ve bunu size iletir. Hiç bir şekilde madur edilmezsiniz, memnuniyetiniz bizim için önemli.

 5. Nasıl ödeme yapabilirim ?
  Oyun içerik bölümünde ‘’Satın Al’’ butonuna basarak, Kradi Kartı,İninal,Hesap Kartı, veya benzer kartlardan oyunları satın alabilirsiniz. Satın Alma işlemini Havale/EFT ile yapmak isteyen müşterilerimiz. Canlı Destek’ten yardım alabilirler.

 6. Ürün ne zaman teslim edilir ?
  Kredi Kartı, İninal, ATM Para yatırma, Havale, EFT ödemeleriniz anında onaylanmaktadır. Satın aldığınız oyunlar beklemenize gerek kalmadan teslim edilir.

 7. İstediğim oyun sitenizde mevcut değil ?
  Lütfen ‘’Canlı Destek’’ birimi ile iletişime geçin istediğiniz oyunu belirtin.

 8. Toplu alımlarda indirim mevcut mu ?
  Fiyatlarımız standarttır. Fakat 1 den çok oyun alıcak kullanıcılarımıza, Bornz,Silver veya Gold Paket önermekteyiz.